Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

29 föremål
Bordslampor, ett par, glas, troligen Murano.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Elit AB, 1960/70-tal.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
6d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930/40-tal.
4d 21 tim
Bordslampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, 1960/70-tal.
1d 16 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1900-tal.
1d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
1d 19 tim
Bordslampa, 1930-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans-Agne Jakobsson, bordslampa, "B54", Markaryd.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK