1118 föremål
Fåtölj, 1970-tal,
6d 18 tim
Fåtölj, 1970-tal,
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
6d 18 tim
500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skänk, 1800-talets andra hälft.
6d 19 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1800-tal.
6d 20 tim
Bokhylla, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
6d 20 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Korg, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska "Picotin Lock 18", 2022.
6d 21 tim
18 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Bord, 1800-tal.
6d 22 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
6d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sofia Änghede, "#33", 2011.
6d 22 tim
Sofia Änghede, "#33", 2011.
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK
Stig Claesson, Sergels torg.
7d
Stig Claesson, Sergels torg.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson.
7d
Soffbord, Englesson.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK