265 föremål
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
2d 13 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
2d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Geisli", Jakobsdals.
2d 16 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
2d 17 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 18 tim
Matbord, 1950/60-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, Thonet, Österrike, tidigt 1900-tal.
1d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
1d 12 tim
Pall, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
1d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Malmsten, skrivbord, "Guldheden".
1d 13 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
1d 14 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bruno Mathsson, slagbord, "Maria Flap".
1d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
1d 15 tim
Fåtölj, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
14 tim 55m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
15 tim 7m
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK