171 föremål
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
4d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matgrupp,7 delar, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
4d 12 tim
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 10 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1930-tal.
1d 7 tim
Skåp, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", Dux.
4d 11 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
11 tim 29m
7 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kurt Hvitsjö, soffa, "Hannibal" Isku 1970-tal.
12 tim 5m
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 tim 11m
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EOOS, matbord, "Tadeo", Walter Knoll, Tyskland.
1d 8 tim
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK