494 föremål
Bordslampa, 1930-tal.
6d 8 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
3d 11 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
6d 12 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stina Sandwall, skrivbord, "Overtime", Voice.
4d 12 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
4d 13 tim
333 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
6d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
13 tim 27m
Byrå, 1950-60-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930-/40-tal.
5d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 10 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK