463 föremål
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel, Orrefors,
6d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
7 tim 31m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
5d 1 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
5d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
4d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, CG Hallberg, 1920/30-tal.
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, "Swedish Modern, 1940-tal.
4 tim 33m
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
5d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d 8 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
6d 7 tim
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
5d 5 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
3d 2 tim
2 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
4d 7 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Harry Bertoia, 4 st "Sidechair" 1960/70-tal.
4d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
5d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Cyrén, Glas 14 st. "Nobel".
7 tim 37m
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK