73 föremål
Trädgårdsmöbler, 3 dlr, Dd bob by Joan Gaspar.
2d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
4d 23 tim
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, "Dude", Bolia.
2d 2 tim
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
22 tim 10m
Soffa, 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gillis Lundgren, fåtölj "Tajt" IKEA 1970-tal.
4d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
4d 1 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
4d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
4d
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson" för DUX sent 1900-tal.
2d
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK