173 föremål
Figuriner, 3 st, porslin, Danmark.
4d 5 tim
2 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930/40-tal.
4d 5 tim
Bordslampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Etui med 6 silverbägare i miniatyr.
4d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
4d 6 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, gardiner, 6 st, "Melodi".
4d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Reseur, 1900-tal.
5d 3 tim
Reseur, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paul Hoff, figuriner, 2 st, Gustavsberg.
5d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930/40-tal.
5d 5 tim
Spegel, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, fat, Rörstrand.
5d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Elit AB, 1960/70-tal.
5d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figurin,  "Emma", Gustavsberg.
5d 6 tim
2 624 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
5d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, taklampor 3 st "Melt" 2000-tal.
5d 8 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, 1920/30-tal.
6d 8 tim
Spegel, 1920/30-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK