1987 föremål
Peter Frie, olja på papper, signerad.
10 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Burberry, kappa, storlek XS.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Venini, skulptur, ägg, glas, Murano, Italien 1997.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Sverige, 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mattor, 2 st, Nain part silk, ca 90 x 64 cm.
3 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Stig Claesson, blandteknik på papper, signerad.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Edwin Harris, olja på duk, signerad.
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Keshan, ca 293 x 196 cm.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven X:et Erixson, olja på duk, signerad och daterad -3?.
10 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bokhylla, Bra Bohag, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Brusewitz, akvarell, signerad.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, kelim, ca 198 x 80 cm.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, part silk, 9 LAAm 203 x 147 cm.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karmstolar, ett par, empire, tidigt 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, akvarell, signerad.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ragnar Person,olja på pannå, signerad.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ragnar Person, olja på pannå, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan 394 x 296 cm.
10 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
Stolar 7 st, allmoge, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1800-talets slut.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Täbris 310 x 200 cm.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Mahal, sannolikt, 328 x 105 cm.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
James Coignard, olja på duk, signerad.
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Axel Olson, kritteckning, signerad.
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, omkring år 1900.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 310 x 200 cm.
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Arborelius, olja på duk, signerad 1875.
5 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Hamadan, ca 315 x 210 cm.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ringar, 2 st, vigselringar, 18K guld.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bengt Lindström, tusch och akvarell, signerad.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband, 18K guld, tät x-länk.
20 000 SEK
Utropspris
27 000 SEK
Matta, Täbris 272 x 200 cm.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, akvarell, signerad och daterad augusti 1976.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Moncler, dunjacka, storlek 4.
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Victor Vasarely, färglitografi, signerad XXXVII/L.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Severin Nilson, olja på duk, signerad.
35 100 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, armband, "Hapi".
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evert Lundquist, etsning. Signerad och numrerad 6/50.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1970-tal.
404 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, trenchcoat, storlek UK 8.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
A late 19th century mirror.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Habmann, armbandsur, 34 mm.
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Certina, armbandsur, 33 m.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern 1940-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, Jacka, storlek M.
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Emilia Lönblad, olja pannå, signerad och daterad.
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, okänd formgivare, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Seamaster De Ville, armbandsur, 34 mm.
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skinnjacka, storlek 42.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar von Stapelmohr, bemålad skiffer, signerad.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Gothlin, signerad och daterad 1997 a tergo. Duk.
1 337 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Busnel, kofta, storlek 36,
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, omkring år 1900.
3 557 SEK
Utropspris
10 000 SEK