Kan inte nå servern
 
1324 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4 tim 33m
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
4 tim 45m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
4 tim 47m
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
4 tim 53m
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
5 tim 1m
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
5 tim 3m
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
5 tim 7m
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
5 tim 15m
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5 tim 21m
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
5 tim 23m
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
5 tim 25m
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Skända flaggan-Vägra vapen".
1d
Carl Johan De Geer, "Skända flaggan-Vägra vapen".
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tennisarmband 18K guld med briljantslipade diamanter.
1d
Tennisarmband 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
65 000 SEK
Utropspris
120 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
1d
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
1d
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
1d
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Matta, "Boho", Glowb, ca 455 x 360 cm.
1d
Matta, "Boho", Glowb, ca 455 x 360 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
1d
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
1d
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
1d 1 tim
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
1d 1 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 1 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 1 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 1 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
1d 1 tim
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
1d 1 tim
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 1 tim
Soffa, Jio Möbler.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 1 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 2 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 2 tim
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
1d 2 tim
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
6 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
1d 2 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
1d 2 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorationssköld, tidigt 1900-tal.
1d 2 tim
Dekorationssköld, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
1d 2 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
2 201 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.