Kan inte nå servern
 
1641 föremål
Bord, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
20 tim 15m
Bord, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
20 tim 21m
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
20 tim 23m
Hatthylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1700/1800-tal.
20 tim 25m
Sekretär, 1700/1800-tal.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
20 tim 37m
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
20 tim 41m
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Sverige, 1950-tal.
20 tim 49m
Golvlampa, Sverige, 1950-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Teppo Terä, Räv med byte.
20 tim 57m
Teppo Terä, Räv med byte.
Aktuellt bud 
1 100 EUR
Utropspris
3 500 EUR
Armas Mikola, Aura å.
20 tim 59m
Armas Mikola, Aura å.
Aktuellt bud 
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Elina Ruohonen, Utan titel.
21 tim 1m
Elina Ruohonen, Utan titel.
Aktuellt bud 
170 EUR
Utropspris
800 EUR
Champagnekylare, Delbeck.
21 tim 7m
Champagnekylare, Delbeck.
Aktuellt bud 
190 EUR
Utropspris
250 EUR
Eemu Myntti, Damporträtt.
21 tim 21m
Eemu Myntti, Damporträtt.
Aktuellt bud 
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Jan Palmu, Stilleben i blått.
21 tim 23m
Jan Palmu, Stilleben i blått.
Aktuellt bud 
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Nandor Mikola, Abstract.
21 tim 27m
Nandor Mikola, Abstract.
Aktuellt bud 
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
21 tim 29m
Fåtölj, 1950-tal.
Aktuellt bud 
420 EUR
Utropspris
800 EUR
Ali Munsterhjelm, Aura å.
21 tim 45m
Ali Munsterhjelm, Aura å.
Aktuellt bud 
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Alpo Jaakola Namnlös sorg.
21 tim 49m
Alpo Jaakola Namnlös sorg.
Aktuellt bud 
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Ellen Favorin, Motiv från Punkaharju.
21 tim 53m
Ellen Favorin, Motiv från Punkaharju.
Aktuellt bud 
430 EUR
Utropspris
400 EUR
Tuomas Renvall, "Två portar".
21 tim 55m
Tuomas Renvall, "Två portar".
Aktuellt bud 
320 EUR
Utropspris
800 EUR
Ilmari Huitti, Interiör.
22 tim 3m
Ilmari Huitti, Interiör.
Aktuellt bud 
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Mulberry, väska.
22 tim 9m
Mulberry, väska.
Aktuellt bud 
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birgitta Liljebladh, ”Ansikte”.
22 tim 11m
Birgitta Liljebladh, ”Ansikte”.
Aktuellt bud 
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok.
22 tim 13m
Louis Vuitton, plånbok.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
22 tim 19m
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
22 tim 21m
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tallrik, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
22 tim 23m
Tallrik, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar 2 par tenn 1800-tal.
22 tim 25m
Ljusstakar 2 par tenn 1800-tal.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, kulspetspenna Trinity.
22 tim 29m
Cartier, kulspetspenna Trinity.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska "Del Rey".
22 tim 35m
Mulberry, väska "Del Rey".
Aktuellt bud 
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
22 tim 37m
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Blomsterstilleben.
22 tim 51m
Birgitta Liljebladh, Blomsterstilleben.
Aktuellt bud 
2 150 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
22 tim 57m
Byrå 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
22 tim 59m
Oscar Reutersvärd, utan titel.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
23 tim 3m
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska "Galleria Large".
23 tim 7m
Prada, väska "Galleria Large".
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal. Blomsterstilleben.
23 tim 13m
Okänd konstnär, 1800-tal. Blomsterstilleben.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Bærtling, "Ardekyr".
23 tim 15m
Olle Bærtling, "Ardekyr".
Aktuellt bud 
13 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tor Bjurström, Göteborgs hamn.
23 tim 21m
Tor Bjurström, Göteborgs hamn.
Aktuellt bud 
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gucci, scarf.
23 tim 27m
Gucci, scarf.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK