1987 föremål
Sidobord, Silkeborg, Danmark, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tapio Soukka, olja på duk, signerad.
420 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, Orno Stockmann 1960-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Pentti Koivikko, olja på pannå, signerad.
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, "Din Tini Yä Zuë", scarf.
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Paavo Tynell, skål, brons, Taito.
200 EUR
Utropspris
800 EUR
Salvatore Ferragamo, väska.
390 EUR
Utropspris
300 EUR
Rökbord, 1930-tal.
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Väggskåp, daterad 1803.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Serveringsvagn, 1900-talet mitt.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Mannerheim, tryckbild i ram.
270 EUR
Utropspris
250 EUR
Vas glas 1900-tal.
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Berndt Godenhjelm, tillskriven, olja på duk.
380 EUR
Utropspris
700 EUR
Per-Olof Nord, olja på duk, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, olja på pannå, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Eldh, gipsskulptur, signerad..
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läkarskåp Mellaneuropa 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wive Larsson, skulptur, signerad, terracotta.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, färglitografi, signerad, EA-upplaga.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pär Lindblad, olja på pannå signerad.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, ett par, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl olja på pannå signerad -64.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par DUX 1980-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj/Öronlappsfåtölj, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Österlin, olja på duk, signerad och daterad 1980.
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bertil Gadö, olja på duk signerad och daterad 79.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Calais" Byarums bruk.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pallar 4 st, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alexander Wang, väska.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Mabel large".
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 36 mm.
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Nilsson, olja på duk, signerad.
3 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gallerimatta, Rudbar, ca 320 x 85 cm.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets början.
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Örhängen med rosa safirer, tsavoriter, diamanter.
8 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Burberry, kappa, storlek ca S.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring med briljantslipade diamanter.
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Italien, sent 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, semiantik/Old Semnan, ca 288 x 207 cm.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
383 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Syskonring med diamanter.
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
14 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, kavaj och kjol, storlek 40.
5 955 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gallerimatta, kelim, ca 290 x 89 cm.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 411 x 284 cm.
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 304 x 252 cm.
8 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Sidobord, 2 st, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK