1578 föremål
Matta, Keshan, 435 x 285 cm.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Täbriz Signerad, ca 406 x 301 cm.
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Olle Hjortzberg, olja på duk, signerad.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Galameh, 290 x 200 cm.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsmöbel, 3 delar, 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, gustaviansk stil, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, art déco, 1920-30-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1950-tal.
100 EUR
Utropspris
800 EUR
Anna Snellman, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Armband, 18K vitguld.
1 200 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Louis Vuitton, portfölj.
440 EUR
Utropspris
600 EUR
Hermès, Heure, armbandsur, 21-25 mm.
1 200 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Rosato, Halsband, 18K guld. Italien.
800 EUR
Utropspris
2 100 EUR
Gallerimatta, kelim, ca 475 x 75 cm.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, broderad slätväv, ca 154 x 97 cm.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Meshed Signerad, ca 400 x 300 cm.
1 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
KG Nilson, färgserigrafi, 2012, signerad 74/100.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, semiantik Sarouk, ca 313 x 206-210 cm.
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, weekendbag, "Victoria", år 2000.
11 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Gueridon, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Edward Hald, vas, fiskgraal, Orrefors.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vikskärm, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer, ett par, rokokostil, omkring år 1900.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Nerman, olja på pannå, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Frankrike, sent 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pernilla Stappe, olja på duk, signerad.
19 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ring med safir och briljantslipade diamanter.
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Matta, kelim, ca 249 x 174 cm.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim Shiraz, ca 232 x 155 cm.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, silke Kashmir, ca 280 X 182 cm.
2 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gallerimatta, kelim, ca 391 x 86 cm.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK