1485 föremål
Ampel, empirestil, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Lerin, träsnitt, signerad 40/120.
1 250 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lennart Rodhe, lithografi, 1948, signerad 2/20.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Blomberg, terrakotta. Skulptur. Signerad.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lage Lindell, gouache, signerad.
3 333 SEK
Utropspris
8 000 SEK
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lage Lindell, krita/pastell på papper, signerad LL.
2 222 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, olja på duk, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Edward Charles Barnes , olja på duk, monogramsignerad.
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, olja på pannå.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Täbris Signerad, ca 393 x 289 cm.
1 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Copper Shade", 2000-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Eklund, akvarell, signerad SE.
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, rölakan, ca 170 x 116-118 cm, Sverige.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, 3 st, 1900-talets andra hälft.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, tuftad, 447 x 298 cm.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1800-talets slut.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampor ett par 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, kring 1980-talet, Italien.
3 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Waldemar Lorentzon, olja på pannå signerad.
10 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer, 4 st, 1950-60-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
5 088 SEK
Utropspris
6 000 SEK