1987 föremål
Omega, Tresòr, armbandsur,36 mm.
5 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yxa, tunnackig, av slipad grå flinta.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med konsolbord, 1800-talets slut.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Longines, Flagship, armbandsur, 35 mm.
3 709 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, trenchcoat, storlek ca small.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1800-talets andra hälft.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Valentino, Jacka, 2016.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Nilsson, olja på duk, signerad och daterad -52.
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eric Råström, bägare, silver, R&C 1944.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor två st Italien 1970-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Stenman, olja på duk signerad och daterad -90.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad, HC-upplaga.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Hammerstad, taklampa modellnr 367/68.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, troligen Danmark, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vera Nilsson, olja på smörpapper signerad.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oscar Reutersvärd, akvarell, signerad.
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ludvig Richarde, olja på duk signerad.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, Gustaviansk stil, 1950-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Halck bägare silver Halmstad 1762.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, Italien 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Servis 28 st Polen 1900-talets andra hälft.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , olja på duk.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1980-tal.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Clara Löfgren, tillskriven olja på duk.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Willy Rizzo, soffbord för Cidue 1900-talets slut.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
11 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Chanel, kavaj, strl 38.
2 222 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska.
8 540 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Sideboard, Sverige, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fällbord, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Schatull, daterat 1784.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, bordslampa, "B 231", Markaryd.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 st, Danmark, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater".
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kandelaber, silver, Åbo, Finland, 1977.
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1960-tal,
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Einar Jolin, olja på duk, signerad och daterad 1948.
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, Italien, 8 st, 1900-talets senare del.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 6 st, 1950-60-tal Danmark.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1950-tal, England.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
August Puig, olja på papper, signerad och daterad 1960.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Stolar, 6 st, 1950/60-tal Danmark.
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK