323 föremål
Carl Malmsten, soffbord,
1d 20 tim
Carl Malmsten, soffbord,
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
2d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
2d 21 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vaser, 3 st.
2d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
2d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harry Bertoia, 4 st "Sidechair" 1960/70-tal.
3d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
3d
Skåp, 1900-talets mitt.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
3d 18 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
3d 18 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
3d 19 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
3d 21 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
3d 21 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
3d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
3d 22 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stina Sandwall, skrivbord, "Overtime", Voice.
3d 22 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930-/40-tal.
4d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dusty Deco, soffa, "DD Frame", samtida.
4d 18 tim
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
4d 18 tim
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK