360 föremål
Stol, "Snooze", Blå Station.
9 tim 6m
Stol, "Snooze", Blå Station.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
3d 11 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
1d 14 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med lampetter 1900-talets första hälft.
11 tim 50m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
13 tim 46m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
5d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
5d 10 tim
Bord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, Louis-VI-stil, omkring 1900.
3d 11 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
10 tim 4m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
2d 6 tim
Vinställ, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
1d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
1d 9 tim
Slagbord, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
5d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
1d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
1d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
4d 9 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
6d 14 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
5d 13 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
1d 10 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, funkis, 1920/30-tal.
3d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Konsolbord 1900-talets senare del.
3d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
2d 6 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Giuseppe Bavuso, bord, "Flat", Rimadesio.
10 tim 52m
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
8 tim 12m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
4d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
3d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Sverige, 1950/60-tal.
11 tim 2m
Fåtölj, Sverige, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, sent 1800-tal.
1d 8 tim
Skänk, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Salongsbord 1900-talets första hälft.
11 tim 54m
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Kina, 1900-tal.
3d 12 tim
Sideboard, Kina, 1900-tal.
777 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
1d 10 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
11 tim 46m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, sengustavianskt, omkring 1800.
3d 12 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
1d 12 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
6 tim 2m
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
6d 14 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
1d 10 tim
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 8 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
4d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-tal.
6d 13 tim
Soffbord, 1960-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa med bord, 1950-tal.
7 tim 41m
Golvlampa med bord, 1950-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK