31 föremål
Fåtöljer ett par 1940-tal.
16 tim 27m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
16 tim 35m
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Firma Stil & Kvalité,  Högsby 1940-tal,
1d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilstol "Origami" Hope 2000-tal.
1d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d 13 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
2d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
2d 16 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK