98 föremål
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
1d
8 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 5 st, omkring år 1800.
3 tim 30m
2 550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
2d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar ett par Jugend tidigt 1900-tal.
4d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par, gustaviansk stil, 1800-talets slut.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbordsstol tidigt 1900-tal.
1d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 7 st snarlika Danmark 1960-tal.
3d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets mitt.
4 tim 46m
Bänk, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 3 st, sent 1900-tal.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, rokokostil, 1800-talets andra hälft.
1d
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
1d 6 tim
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall 1800-talets andra hälft.
1d 5 tim
Pall 1800-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj/emma 1940-tal.
1d 6 tim
Fåtölj/emma 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Pall, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

656. Lotte Laserstein, Insjölandskap.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK