354 föremål
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
4d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, England, tidigt 1900-tal.
2d 14 tim
4 458 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
15 tim 10m
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 14 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hörnskåp, omkring år 1800.
2d 13 tim
Hörnskåp, omkring år 1800.
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
2d 13 tim
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kurt Hvitsjö, soffa, "Hannibal" Isku 1970-tal.
3d 15 tim
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Lars Stensö, Skrivbord, "Singer".
14 tim 40m
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, Holland, 1800-tal.
13 tim 59m
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
EOOS, matbord, "Tadeo", Walter Knoll, Tyskland.
4d 11 tim
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
3d 15 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
16 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK