360 föremål
Spegel, 1920/30-tal.
5d 15 tim
Spegel, 1920/30-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
6d 9 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
6d 11 tim
Soffa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
6d 15 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
6d 15 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
6d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK