14 föremål
Golvlampa, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Nattljusstake, empirestil, 1800-tal.
1d 14 tim
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1960-tal.
2d 14 tim
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR