25 föremål
Lampetter, ett par, 1950-tal.
3d 17 tim
Lampetter, ett par, 1950-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
2d 17 tim
520 EUR
Utropspris
500 EUR