16 föremål
Taklampa, 1960-tal.
3d 18 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR