Möbler

124 föremål
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
5d 21 tim
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
4d 23 tim
550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Harry Bertoia, 4 st "Sidechair" 1960/70-tal.
4d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Salongsgrupp, 9 delar, Karl Johan, 1800-tal.
4d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
2d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fotpall, Eilersen samtida.
6d
Fotpall, Eilersen samtida.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
1d
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstol, empire, tidigt 1800-tal.
2d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
1d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1800-talets första hälft.
2d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar fyra st Thonet 1900-talets början.
5d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
3d 2 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3 tim 28m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1970-tal.
3d 20 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK