325 föremål
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
5 tim 49m
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
1d 13 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
5 tim 6m
Obelisk modern tillverkning.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
4d 7 tim
9 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK