Möbler

220 föremål
Slagbord, furu, 1800-tal.
3d 23 tim
Slagbord, furu, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, Nordiska Kompaninet, 1970-tal.
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, gustavianskt, omkring 1800.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, gustaviansk stil, omkring 1900.
4d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
22 tim 4m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
4d 21 tim
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
4d 21 tim
Bord, 1800-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, funkis, 1930/40-tal.
5d
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
5d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, soffbord, "Annika".
6d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
1d
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, barnsäng, Boda Trä.
36m 37s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, Westbergs möbelfabrik, 1950-tal.
3d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal.
5d
Bokhylla, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
5d
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
3d 1 tim
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, gustaviansk, omkring 1800.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
3d
Kubbstol, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard med två hyllplan, Porro, Italien.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
6d
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, tillverkat på Sävar snickeri.
32m 36s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
6d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
5d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, Gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnbokhylla i 3 sektioner, 1940-tal.
4d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, Kina, 1900-tal.
1d
Sideboard, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
1d 1 tim
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3d 1 tim
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Grace, 1920-tal.
3d
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
3d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK