286 föremål
Klädskåp, 1900-talets början.
1d 21 tim
Klädskåp, 1900-talets början.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karmstolar, ett par, 1900-tal.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
3d 19 tim
Skåp, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 1 tim
Slagbord, 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 20 tim
Skänk, 1800-tal.
6 800 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
1d 19 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", DUX.
1d 20 tim
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
1d 19 tim
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ateljéstaffli, omkring 1900.
6d
Ateljéstaffli, omkring 1900.
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slagbord, 1700/1800-tal.
1d 20 tim
Slagbord, 1700/1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
1d 19 tim
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
4d 1 tim
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
3d 19 tim
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer, ett par, "Karin", Dux.
5d
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eero Saarinen, "Tulip", bord, Knoll.
21 tim 47m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d
Fåtölj, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK