70 föremål
Fåtölj, "Dude", Bolia.
2d 10 tim
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
4d 10 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
4d 9 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Doshi Levien, "Uchiwa", fåtölj, Hay, Danmark.
5d 8 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
4d 9 tim
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
2d 7 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
4d 9 tim
5 001 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
4d 9 tim
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
1d 7 tim
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
5d 8 tim
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Soffa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

994. Hänge samt snusflaska, jade. Qingdynastin.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK