368 föremål
Soffa, Eilersen 2000-tal.
5d
Soffa, Eilersen 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1930/40-tal.
4d 20 tim
Spegel, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1920/30-tal.
5d 23 tim
Spegel, 1920/30-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
6d 19 tim
Soffa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
17 tim 39m
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
2d 16 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel med lampetter 1900-talets första hälft.
21 tim 31m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
2d
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa och fåtölj, Bejra Möbel, Tibro, 1960-tal.
1m 33s
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
19 tim 45m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, funkis, 1930-tal,
1d 18 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, Kina, 1900-tal.
3d 22 tim
Sideboard, Kina, 1900-tal.
777 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Konsolbord 1900-talets senare del.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, sengustavianskt, omkring 1800.
3d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
5d 23 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, 1900-talets andra hälft.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ib Kofod Larsen, soffa, "Kandidaten", OPE-Möbler.
4d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord, 1800-tal.
5d 20 tim
Spelbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 23 tim
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
5d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Bjurström, fåtölj, "Hammock", David Design.
4d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
17 tim 53m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK