125 föremål
Ampel, empirestil, omkring 1900.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
7d 2 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
7d 2 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
1d 21 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, CG Hallberg, 1920/30-tal.
21 tim 16m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, modell "E1325", ASEA, 1900-talets mitt.
30m 51s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1900-tal.
5d 23 tim
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, takplafond, Orrefors.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, bordslampor, 2 st.
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gino Sarfatti, taklampa, modell 2097/50, Flos, Italien.
3d
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
6d
Golvlampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
2d 2 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Markslöjd, sent 1900-tal.
2d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
4d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, 1800-tal.
4d
Ljuskrona, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, omkring år 1900.
2d 1 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusstakar, ett par, modell 39, Skultuna Bruk.
2d
555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Plafonder 4 st Konsthantverk Ab Tyringe 2000-tal.
6d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

345. Hans J. Wegner, sideboard, modell "RY-26", RY-Møbler, Danmark, 1960-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
Fair warning
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Fair warning
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Fair warning
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK