1502 föremål
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, old, Qashqai, ca. 242 x 151 cm.
2d 23 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Meshed, ca 548 x 383 cm.
2d 23 tim
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
2d 23 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, sen Qingdynasti/1900.
2d 23 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, silke Kashmir, ca 316 x 213 cm.
2d 23 tim
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Roland Wilhelmsson, matbord, Ågesta, 1976.
3d
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
3d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
3d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Delden, "Jackie Kennedy med dotter".
3d
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, Mourey, Frankrike, sent 1800-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, gustavianska, omkring år 1800.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Pernilla 69", Dux.
3d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf "Le bien aller".
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, 1900-tal.
3d
Ljuskrona, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, "Aruba, Carribean Light".
3d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf, "Cuivreries".
3d
Hermès, scarf, "Cuivreries".
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragusked, silver, Gustaf Stafhell, Stockholm, 1740.
3d
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, karmstol.
3d
Carl Malmsten, karmstol.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Early America".
3d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, bänk, "Fiona", samtida.
3d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
3d 1 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 198 x 151 cm.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
3d 1 tim
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
3d 1 tim
Skåp, 1700-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsurnor, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byster 2 st 1900-talets första hälft.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
3d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Hasselberg, efter "Grodan".
3d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
3d 2 tim
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Åkdyna Skåne omkring 1900 opphämta ca 112x54 cm.
3d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska "Bamboo Jackie Tassel",
3d 2 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sören Christian Bjulf, Vid kajen.
3d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
3d 2 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
3d 2 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor ett par 1960/70-tal.
3d 2 tim
1 552 SEK
Utropspris
2 500 SEK