Madeleine Pyk – en samling F769

206 föremål
Emelie Björck, Utan titel.
21 tim 23m
Emelie Björck, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-talets slut/1900-talets början.
21 tim 33m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
21 tim 37m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets första hälft.
21 tim 39m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
21 tim 43m
15 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
21 tim 45m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Rohde, Utan titel.
2d 1 tim
Fredrik Rohde, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 1 tim
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ingegerd Torhamn, "Ljusspel".
2d 1 tim
Ingegerd Torhamn, "Ljusspel".
10 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ring, 14K guld med pärla.
2d 1 tim
Ring, 14K guld med pärla.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 1 tim
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Golvlampa, 1950-tal.
2d 1 tim
Golvlampa, 1950-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jakob Kulle, Interiör.
2d 1 tim
Jakob Kulle, Interiör.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1930/40-tal.
2d 2 tim
Bordslampa 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, Plunta.
2d 2 tim
Louis Vuitton, Plunta.
1 555 SEK
Utropspris
4 000 SEK