Madeleine Pyk – en samling F769

235 föremål
Carlo Roselli, Kroginteriör.
5d 4 tim
Carlo Roselli, Kroginteriör.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
5d 4 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dunhill tändare.
6d 4 tim
Dunhill tändare.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
6d 4 tim
25 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
6d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gungstol 1970-tal.
7d 9 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
7d 9 tim
400 SEK
Utropspris
10 000 SEK