Kan inte nå servern
 
373 föremål
Burberry, väska, "Paddy bag".
2d 9 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
1d 7 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 12 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 10 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
3d 9 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
1d 7 tim
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
6d 12 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
3d 10 tim
Linn Fernström, "Flygande pojke".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
3d 9 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
4d 9 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
4d 12 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.