305 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
1d 19 tim
Bottega Veneta, plånbok.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
2d 1 tim
Uno Vallman, Fiskeläge.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uno Vallman, Snöigt landskap.
20 tim 20m
Uno Vallman, Snöigt landskap.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
4d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
8d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 1 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
4d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
2d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
2d 20 tim
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
21 tim 24m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK