Kan inte nå servern
 
862 föremål
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
1d 13 tim
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nils Tydén, Vinterbild från Stockholm.
1d 13 tim
Nils Tydén, Vinterbild från Stockholm.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
1d 15 tim
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
1d 15 tim
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, "Bildstod IV".
1d 15 tim
Ola Billgren, "Bildstod IV".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
1d 15 tim
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 15 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
1d 15 tim
Uno Vallman, Fiskeläge.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
James Coignard, Svart fågel.
1d 16 tim
James Coignard, Svart fågel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
1d 16 tim
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 16 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 16 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa.
1d 16 tim
Bordslampa.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 16 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
1d 16 tim
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Antoni Clavé, Utan titel.
1d 16 tim
Antoni Clavé, Utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 16 tim
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.