Kan inte nå servern
 
959 föremål
Dunhill, portfölj.
4d 12 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
4d 12 tim
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 12 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 12 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hans Arnold, Utan titel.
4d 12 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
4d 12 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
4d 12 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
Aktuellt bud
1 275 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pirelli-kalendrar, 6 st.
4d 13 tim
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
4d 13 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
4d 13 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
4 250 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
4d 13 tim
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
5d 9 tim
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 9 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Påskön".
5d 9 tim
Carl Johan De Geer, "Påskön".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
5d 9 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 10 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
5d 10 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 10 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
34 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 10 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
5d 10 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 10 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
5d 10 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 11 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Porträtt av en man.
5d 11 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 11 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.