Kan inte nå servern
 
959 föremål
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
7d 10 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
7d 10 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
7d 10 tim
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Mulberry, plånbok.
7d 11 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Turkiet, ca 307 x 249 cm.
7d 11 tim
Matta, Turkiet, ca 307 x 249 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, Keshan, 345 x 246 cm.
7d 11 tim
Matta, Keshan, 345 x 246 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
7d 11 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
7d 12 tim
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AKAY, "Akayism".
7d 12 tim
AKAY, "Akayism".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Agra, ca 362 x 264 cm.
7d 12 tim
Matta, Agra, ca 362 x 264 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
7d 14 tim
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 14 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
7d 14 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.