Kan inte nå servern
 
940 föremål
Matbord, 1960-tal.
5d 1 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
5d 1 tim
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 1 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
5d 1 tim
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
1 211 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
5d 1 tim
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
5d 2 tim
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
5d 2 tim
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
6d
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
6d
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
6d 1 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
6d 1 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
6d 1 tim
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d 1 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 1 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
6d 1 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
6d 1 tim
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Mulberry, plånbok.
6d 1 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.