Kan inte nå servern
 
364 föremål
Balenciaga, väska "City".
3d 1 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Dauphine MM", efter 2021.
1d
Louis Vuitton, väska, "Dauphine MM", efter 2021.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
1d
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
24m 50s
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, väska, "Sac Evelyne 29", 2015.
2d
Hermès, väska, "Sac Evelyne 29", 2015.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
2m 50s
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
3d 1 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
2 tim 54m
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
3d 2 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
4d
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Allan Egnell, En karoliner i strid.
1d 2 tim
Allan Egnell, En karoliner i strid.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
3d 21 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1d 1 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
1 tim 50m
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
26m 49s
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
6d 2 tim
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud
29 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
2 tim 22m
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
3d 21 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bojan med lock, porslin, Kina, 1800-tal.
10m 49s
Bojan med lock, porslin, Kina, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, väska samt plånbok, vintage.
1d
Christian Dior, väska samt plånbok, vintage.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.