Kan inte nå servern
 
801 föremål
Tidningsställ, 1940-tal.
8 tim 5m
Tidningsställ, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
8 tim 17m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
9 tim 3m
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
9 tim 13m
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.