851 föremål
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
2d 11 tim
5 201 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
2d 11 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Porträtt av en man.
2d 12 tim
Porträtt av en man.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
2d 12 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 12 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
2d 12 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
2d 12 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca 403 x 292 cm.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2d 12 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
2d 12 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 12 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 12 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
2d 12 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Allan Egnell, En karoliner i strid.
2d 13 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 13 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 309 x 180 cm.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 10 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 10 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
3d 10 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
3d 10 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
3d 10 tim
Sven X:et Erixson, Kröning.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
3d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 10 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
3d 10 tim
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK