Kan inte nå servern
 
808 föremål
Byrå, omkring 1900.
14 tim 29m
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
14 tim 33m
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
14 tim 35m
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
1d 10 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
1d 10 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hughie O´Donoghue, Utan titel.
1d 11 tim
Hughie O´Donoghue, Utan titel.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
1d 11 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 11 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 11 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
1d 11 tim
James Coignard, "Trois croix Rouge".
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
1d 11 tim
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
1d 11 tim
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 11 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 11 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 11 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d 11 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
1d 12 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 12 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
1d 12 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 307 x 200 cm.
1d 12 tim
Matta, Keshan, ca. 307 x 200 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
1d 12 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Orientalisk, silke, 275 x 183 cm.
1d 12 tim
Matta, Orientalisk, silke, 275 x 183 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
1d 12 tim
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ziegler Design, 305 x 205 cm.
1d 12 tim
Matta, Ziegler Design, 305 x 205 cm.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, Kelim, 301 x 207 cm.
1d 12 tim
Matta, Kelim, 301 x 207 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 321 x 202 cm.
1d 12 tim
Matta, Mahal, ca. 321 x 202 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 415 x 300 cm.
1d 13 tim
Matta, Keshan, ca 415 x 300 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 13 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
1d 13 tim
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, ca 235 x 100 cm.
1d 14 tim
Matta, ca 235 x 100 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
1d 14 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kelim, Indien, ca 305 x 190 cm.
1d 14 tim
Kelim, Indien, ca 305 x 190 cm.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
1d 14 tim
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.