Kan inte nå servern
 
959 föremål
Balenciaga, väska "City".
7d 19 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
7d 19 tim
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
7d 20 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
7d 20 tim
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AKAY, "Akayism".
7d 21 tim
AKAY, "Akayism".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
7d 22 tim
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 22 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
7d 22 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.