Kan inte nå servern
 
922 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
7d
Vägglampa, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Porträtt av en man.
7d
Porträtt av en man.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
7d
Sideboard, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.