1014 föremål
Chanel, väska, 2004-2005.
2d 2 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
2d 2 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
2d 2 tim
Ring 18K guld med månsten.
4 810 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 3 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
2d 3 tim
14 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
2d 3 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
2d 3 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
2d 3 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 3 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
2d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
2d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
3d 2 tim
Albert Johansson, Utan titel.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
3d 2 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, s.k. Ushak design, ca. 302 x 192 cm.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK