254 föremål
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
2 tim 6m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fagerlund, taklampa Orrefors 1970-tal.
40m 1s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
46m 1s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
4d 21 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
23 tim 34m
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 2 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
1 tim 36m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2 tim 40m
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 2 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
54m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 1 tim
2 590 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
21 tim 52m
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
6d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 21 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roamer, armbandsur, 17 mm.
4 tim 10m
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Max Mikael Book, "Timex".
3d 2 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK