212 föremål
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
11 tim 3m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
11 tim 41m
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
7 tim 59m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
6d 10 tim
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
4d 9 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
6 tim 27m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 7 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
6 tim 59m
Lodbössa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
6 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
11 tim 51m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK