227 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
8 tim 48m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Soffbord, samtida.
4d 4 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 8 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
6 tim 26m
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 9 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 9 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 8 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
4 tim 44m
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 4 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
2d 9 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 4 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK