Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Selected Fashion – A Private Collection F771
Auktion:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Auktion:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Auktion:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Auktion:
Klassiska antikviteter F757
Auktion:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Auktion:
Kitchen Stories E1284
Auktion:
A Token of Love E1285
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
1612 föremål
Yrjö Verho, Nakenmodell.
3d 1 tim
Yrjö Verho, Nakenmodell.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Arthur Heickell, Motiv från Hauho.
3d 2 tim
Arthur Heickell, Motiv från Hauho.
Aktuellt bud
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
3d 2 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
33 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Håfström, "Mr Walker, Føroyar ".
3d 2 tim
Jan Håfström, "Mr Walker, Føroyar ".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
3d 2 tim
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Eldh, Porträttbyst.
3d 2 tim
Carl Eldh, Porträttbyst.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänkskåp, 1800-talets början.
3d 2 tim
Skänkskåp, 1800-talets början.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.