1273 föremål
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 15 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
3d 16 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
3d 16 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 351 x 245 cm.
3d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 300 x 195 cm.
3d 18 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 367 x 241 cm.
3d 19 tim
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
3d 19 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK