Kan inte nå servern
 
325 föremål
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d 14 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 15 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 16 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
11 tim 22m
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 10 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
10 tim 49m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
11 tim 14m
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
13 tim 16m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 11 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
9 tim 46m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
3d 15 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
3d 15 tim
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 16 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 11 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elin Källman, "Lola".
6d 13 tim
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 12 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
4d 15 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gucci, väska.
6d 14 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.