Kan inte nå servern
 
320 föremål
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
4d 4 tim
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
90 EUR
Utropspris
200 EUR
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 5 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d 23 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d 23 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
4d 23 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
4d 23 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
5d 1 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
5d 2 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 3 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 1 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
6d 1 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 1 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
6d 2 tim
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 2 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 2 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
6d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
6d 3 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d 3 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Uno Vallman, utan titel.
6d 3 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.