Kan inte nå servern
 
121 föremål
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3 tim 51m
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
2d
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.