Kan inte nå servern
 
119 föremål
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 23 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
1d
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
22 tim 52m
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.