Kan inte nå servern
 
179 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 4 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
6d 1 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
6d 1 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 3 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
6d 20 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Collier 14K vitguld med safir.
4d 20 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter.
2d
Ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
4d
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
6d
Ring 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
16 500 SEK
Utropspris
21 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
4d
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.