Kan inte nå servern
 
1335 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
1d 3 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 3 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3 tim 24m
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
3d 23 tim
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 5 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 22 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 3 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
5d
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 2 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
4d 1 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 22 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
2 tim 30m
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
3d
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 2 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
4d 23 tim
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 23 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Karlsson, Sensommar.
5d
Bruno Karlsson, Sensommar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
2d 22 tim
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ester Almqvist, utan titel.
6d 5 tim
Ester Almqvist, utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 23 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
3d 1 tim
Camilla Pyk, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 22 tim
Spegel, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rosenthal, skulptur, porslin, Tyskland.
4d
Rosenthal, skulptur, porslin, Tyskland.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
2 tim 26m
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
2 tim 8m
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
3d 1 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.