Kan inte nå servern
 
1273 föremål
Enrico Baj, "Garofano".
3d 11 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
3d 10 tim
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 8 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 8 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
2d 8 tim
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 7 tim
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 8 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 11 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
2d 12 tim
Camilla Pyk, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 9 tim
Spegel, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 10 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
5d 16 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
16 tim 16m
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 9 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 12 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
4d 10 tim
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, Afghanistan, ca. 248 x 82 cm.
5d 14 tim
Matta, Kelim, Afghanistan, ca. 248 x 82 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
5d 13 tim
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
3d 11 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 10 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d 16 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Karlsson, Sensommar.
4d 10 tim
Bruno Karlsson, Sensommar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Quist Odgren, Utan titel.
5d 13 tim
Madeleine Quist Odgren, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
16 tim 8m
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.