1509 föremål
Gucci, skärp, storlek 90.
1d 2 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 6 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
1d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
1d 2 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
1d 4 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
7 tim 18m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
3d 9 tim
Båtmodell, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 6 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fartygsporträtt.
3d 8 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
3d 8 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
2d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Fotograferna".
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 2 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, Reason for Living.
2d 5 tim
AKAY, Reason for Living.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
3d 9 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
1d 5 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 6 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 6 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Tre gracer.
7 tim 32m
Peter Dahl, Tre gracer.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
5 tim 12m
Stol, allmoge.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 6 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
3d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 6 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
5 tim 20m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
5d 5 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK