Kan inte nå servern
 
1287 föremål
Bord, 1950-tal.
3d 14 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
20 tim 4m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
18 tim 12m
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
16 tim 24m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 17 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 18 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
3d 12 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 20 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 16 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
5d 14 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
4d 15 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
4d 14 tim
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 12 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 13 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
17 tim 18m
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
15 tim 54m
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
4d 14 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
16 tim 46m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
3d 12 tim
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 12 tim
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 19 tim
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.